thy uçak biletiTÜRK HAVA YOLLARI anadolu jet uçak biletiANADOLU JET sunexpress uçak biletiSUN EXPRESS atlasjet ucak biletiATLAS JET Otobus BiletiOtobus Bileti

SunExpress Uçak Bileti

1989 yılında kurulup, 1990 yılının nisan ayından bu yana başarılı bir şekilde faaliyetlerine devam etmek olan Sun Express gün geçtikçe daha da büyümekte olan bir havayolu şirketidir. Şirket Antalya merkezli olup ilk kurulduğu dönemden bu yada ağırlıklı olarak yurtdışı seferler gerçekleştirmektedir. Bu özelliği firmaya Türkiye'nin ilk yurtdışı tarifeli sefer düzenleyen özel hava yolu firması ünvanını kazandırmıştır.

Firma yoğunluklu olarak ülkemizdeki popüler tatil beldelerinde Avrupa'ya seferler düzenlemektedir. Bu güzergah sayesinde ülkemizin turizm potansiyelinin de artmasında önemli bir rol oynamaktadır. İlk olarak Türkiye-Almanya arasında bağlantıyı sağlayan firma günümüzde ise haftada 700 uçuş ile 25 ayrı noktaya gitmektedir. Sun Express uçak bileti almak isteyenler açısından www.bingobilet.com sitesi en ideal adres olacaktır. Site sayesinde firmaya ait uçuşları görebilmek için gidilmek istenilen güzergahın bilgileri yeterli olacaktır. Sitenin sahip olduğu kolay kullanım avantajı bir çok müşterinin yüzünü güldürmektedir. Ayrıca site üzerinden bilet alma işlemi sadece iki adımda tamamlanmakta ve işlemler son derece pratik şekilde gerçekleşmektedir. Sun Express rezervasyon işlemleri de gene www.bingobilet.com sitesi üzerinden yapılmaktadır. Sitenin müşteri memnuniyeti baz alınarak tasarlanmış olması her geçen gün daha fazla kişiye uçak bileti alımında aracı olmasını sağlamıştır. Sunexpress online işlemleri site vasıtasıyla güvenle gerçekleştirilebilir. Bunu sağlamak adına sitenin uygulamaya koyduğu "3d secure" özelliği, online işlem yaparken karşılaşabileceğiniz her türlü riski ortadan kaldırmıştır.

Sun Express kampanyaları sıkı sıkıya takip edildiği takdirde oldukça avantajlı uçuş imkanı sunmaktadır. Fakat güncel olarak bu tarz indirim ve kampanyalardan haberdar olmak bazen zor bir hal alabiliyor. Bu noktada sizleri haberdar etmek adına www.bingobilet.com sitesi oldukça önemli ve faydalı bir rol oynamaktadır. Site içinde firmaya ait bölümde kampanyaların daimi olarak yayınlandığını görebilirsiniz. Bunun yanı sıra siteye üye olarak mail adresiniz üzerinden kampanyalar hakkında bilgilendirilme olanağına da sahipsiniz. Bu gibi uygulamalar havayolu seyahatlerinizi olabilecek en düşük fiyat seviyesinden gerçekleştirmenize olanak sağlayacaktır. Avantajlı fiyatlar üzerinden seyahat etme şansınız varken fazladan para ödemek elbette istenen bir durum olmayacaktır.