thy uçak biletiTÜRK HAVA YOLLARI anadolu jet uçak biletiANADOLU JET sunexpress uçak biletiSUN EXPRESS atlasjet ucak biletiATLAS JET Otobus BiletiOtobus Bileti

Bingobilet.com

2006 yılında iç hatlarda 28,8 milyon yolcu uçtu. Bunların büyük bir kısmı biletlerini Interneti kullanarak alıyor ve her uçtuklarında dakikalarca zamanlarını farklı havayolları sitelerinde kendilerine en uygun bileti aramakla kaybediyorlardı.

Hem bu zaman kaybını yoketmek, hem de zamanı olmayanların boşuna biletlerine yüksek meblağlar ödemelerini engellemek için kolları sıvadık. Aylar süren araştırma geliştirme çalışmaları, testler, denemelerden sonra bu servisi sizlerin hizmetine sunduğumuz için mutlu ve gururluyuz.

2005 yılında kurulan yeni bir şirket olmamıza rağmen, alanında en iyilerden oluşan ekibimiz, AR-GE'ye verdiğimiz önem, akademik dünyayla iç içe çalışmalarımız, yeni teknolojileri adapte etmekteki hızımız ve yenilikçi projelerimizle farkımızı ortaya koymaya başladık. Kurum olarak hedefimiz, Türkiye'yi ileri teknolojilerle geliştirdiğimiz yenilikçi çözümlerle tanıştırmak ve hayatlarımızı kolaylaştırmaya devam etmektir.