thy uçak biletiTÜRK HAVA YOLLARI anadolu jet uçak biletiANADOLU JET sunexpress uçak biletiSUN EXPRESS atlasjet ucak biletiATLAS JET Otobus BiletiOtobus Bileti

UEFA Yarı Finali Benfica & Fenerbahçe

Bildiğimiz gibi Türkiye futbolunun en önemli takımlarından bir tanesi olan Fenerbahçe, 12 Nisan’ta yarı final rakibi Benfica ile eşleşti. Kuranın çekilmesinin ardından gözler uçak biletlerine çevrildi. UEFA Avrupa Ligi yarı finali için oynanacak maçların ilki Türkiye, ikincisi ise Lizbon kentinde.

UEFA’da final oynamak isteyen Fenerbahçe’nin önüne zorlu bir rakip çıktı. Özellikle kendi sahasında, taraftarının coşkusuyla iyi bir oyun sergileyen Benfica enerjisi yüksek ve organizasyonlu bir takım.

Sarı-lacivertliler ilk maçı 25 Nisan tarihinde kendi evinde oynayacak. İkinci maç ise 2 Mayıs’ta, Lizbon kentinde bulunan ve yapımı 2003 yılında tamamlanan 65.647 kişilik Luz Standı’nda. Bu zorlu deplasmanda kanaryayı, 3 bin 235 Fenerbahçe taraftarının desteklemesi bekleniyor. 15 Mayıs’ta ise kupa Amsterdam Arena’da sahibini bulacak.

Kuranın çekilmesinin ardından akıllara, Lizbon’a nasıl gidileceği geldi. İşte 3 bin 235 Fenerbahçeliyi ilgilendiren bu noktada önerimiz; Lizbon ucuz uçak biletini Alo Bilet Hattı’ndan almanız. Transfer ve araç kiralama gibi hizmetleri de bulabileceğiniz Alo Bilet Hattı’nın aşağıdaki bağlantılardan en uygun Lizbon uçak biletini ve maç turunu bulabilirsiniz.

Benfica – Fenerbahçe Maçı Uçak Bileti


Benfica – Fenerbahçe Maç Turu