thy uçak biletiTÜRK HAVA YOLLARI anadolu jet uçak biletiANADOLU JET sunexpress uçak biletiSUN EXPRESS atlasjet ucak biletiATLAS JET Otobus BiletiOtobus Bileti

THY ile Hurgada 193 €!

Mısır’ ın yeni gözdesi Hurgada’ya Türk Hava Yolları (THY) 17 Ekim itibariyle seferlerini başlattı. Hurgada THY’ nin Kahire, İskenderiye, Sharm El Şeyh’ den sonra dördüncü uçuş noktası oldu. Daha önce Mısır Kahire üzerinden aktarmalı uçuş yapılırken, şuan direkt uçuşlar mümkün.
 
Kızıldeniz’ in kıyısında tatil ve turizm kenti olan Hurgada, Mısır ‘ ın en çok konuk ağırlayan bölgelerinden biri. Daha önceleri balıkçı limanı olarak bilinen bu kent, şuan turistik olarak yoğun ilgi ile karşılaşılan, baştan aşağı ilgi ile gezilebilecek noktalardan biri haline geldi. Sharm El Şeyh’ e göre daha sakin ve sessiz bir kent olan Hurgada, deniz-kum-güneş üçlüsünü rahatlıkla yaşayabileceğiniz, özellikle dalış merkezleri ile birlikte katıldığınız etkinlikler ve tüp ile dalışınıza binlerce balığın eşlik ettiği doğa harikası bir cennet.
 
Türk Hava Yolları, haftada 3 gün gidiş ve dönüş olmak üzere uçak seferlerini başlattı. Siz de bu kenti keşfe çıkacaksanız en ucuz Hurgada uçak bileti fiyatlarını görüntülemek için hemen bingobilet.com uçak seferleri sorgulama sayfasını kullanın.