thy uçak biletiTÜRK HAVA YOLLARI anadolu jet uçak biletiANADOLU JET sunexpress uçak biletiSUN EXPRESS atlasjet ucak biletiATLAS JET Otobus BiletiOtobus Bileti

Atlasjet te 77 TL

‘Yolcusunu en çok seven havayolu’ olarak hafızalarımıza kazınan Atlasjet, yeni yılda da yepyeni destinasyonlarla geliyor. Ocak ayı itibariyle İstanbul kalkışlı Kayseri, Adana, Gaziantep, Van ve Kıbrıs; Ankara kalkışlı ise Diyarbakır ve Van’a uçak seferleri düzenleyecek.
 
Yolcularının yeni uçuş alternatifi olarak görecekleri yeni destinasyonlarda Atatürk Havalimanı’ndan Kayseri, Adana ve Gaziantep; Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Van ve Kars; Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan ise Diyarbakır ve Van seferlerine başlayacak.
 
İstanbul’dan Adana’ya 11 Ocak’ta, Gaziantep’e 15 Ocak’ta, Kayseri’ye 18 Ocak’ta, Van’a 22 Ocak’ta, Kars’a ise 25 Ocak’ta seferler düzenlenecek. Ankara kalkışlı Van ve Diyarbakır seferleri ise Nisan ayı itibariyle başlanacak.
 
Atlasjet, 2 Ocak – 25 Ocak tarihleri arasında tüm iç hat seferlerinde 7 gün önceden rezervasyon yapan tüm misafirlerine herşey dahil 77 TL’ye EkonomiPlus, 177 TL’ye de BusinessClass konforunu satacak.
 
Atlasjet Havayolları, 2013 yılının Ocak ayı itibariyle İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Kayseri ve Adana’ya haftanın her günü karşılıklı olarak 3 sefer düzenleyecek. Gaziantep’e ise haftanın her günü karşılıklı olarak 2 sefer düzenleyecek olan Atlasjet, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Kars ve Van lokasyonlarına ise haftanın her günü karşılıklı olarak tek sefer yapmayı planlıyor.
 
Yeni açılan seferlerin icra edecegi güzergahlar;
 
İSTANBUL (SABİHA GÖKÇEN) - KARS - İSTANBUL (SABİHA GÖKÇEN). İlk uçuş tarihi 25 OCAK 2013
İSTANBUL (SABİHA GÖKÇEN) - VAN - İSTANBUL (SABİHA GÖKÇEN). İlk uçuş tarihi 22 OCAK 2013
İSTANBUL (ATATÜRK) - GAZİANTEP - İSTANBUL (ATATÜRK). İlk uçuş tarihi 15 OCAK 2013
İSTANBUL (ATATÜRK) - KAYSERİ - İSTANBUL (ATATÜRK). İlk uçuş tarihi 18 OCAK 2013
İSTANBUL (ATATÜRK) - ADANA - İSTANBUL (ATATÜRK) . İlk uçuş tarihi 11 OCAK 2013